úřední doba

-

Vyřizování žádostí, stížností, poplatků, přihlášení k pobytu, výpisy z Czechpointu, ověřování podpisů a listin, informace z Obecního úřadu, k pozemkům, k územnímu plánu, ...

PONDĚLÍ A STŘEDA 7:00 AŽ 17:00 HODIN

(přestávka 11:30-12:00)

Starosta je přítomen na OÚ a je k dispozici občanům pro jejich problémy a podněty v pondělí od 15:00 do 17:00
(můžete si i předem domluvit schůzku na tel.č. 733 705 355)

Úterý, čtvrtek a pátek je určený k vyřizování na jiných institucích, školení, k provádění terénních šetření, k účtování, zpracování mezd, DPH, smluv, podkladů k místním šetření, přípravě zasedání a vyřizování vnitřních záležitostí úřadu. V tyto dny může být Obecní úřad uzavřen.

PROSÍME PROTO, ABY JSTE SE SVÝMI ZÁLEŽITOSTMI CHODILI V URČENÉ DNY (PONDĚLÍ NEBO STŘEDU), V TYTO DNY JSME TU PRO VÁS A SNAŽÍME SE MÍT V TYTO DNY OTEVŘENO (mimo plánovaných dlouhodobých dovolených)

Vytvořeno: 14. 9. 2012
Poslední aktualizace: 3. 1. 2022 9:28